HAKKIMIZDA

Firmamız 1993 yılında  şahıs firması olarak ALİ ŞEN tarafından kurulmuş olup özelsüpariş üretimlerle faaliyetlerine başlamıştır. Firmamız 1997 yılında Limited Şirkete dönüştürülmüş yine aynı yıl çelik mutfak dolapları, banka para çekmeceleri üretimine başlamıştır.

1998 yılında Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesinden Uzman Dr. IŞIN PAK’ ın önerisiyle Patoloji  Laboratuvarı Arşiv Dolapları İmalatına  Başlamıştır.

Zaman içerisinde laboratuvar çalışma tezgahları, kompakt arşiv dolapları, hafif yük raf sistemleri, ateşli silah muhafaza dolapları gibi üretimlerle üretim çeşitliliğini zenginleştirdik. Kaliteli ürünlerimiz ile müşteri memnuniyetini arttırmayı hedef alarak üretim sürecimize devam etmekteyiz.

Saygılarımızla.

HİZMETLERİMİZ

Paslanmaz çelik ile ilgili tüm konularda,

  1. Tasarım
  2. Üretim

Vizyonumuz

Alanımızda akla ilk gelen firmalardan birisi olarak, ürün kalitemiz ve tamamlayıcı hizmetlerimiz ile sektörümüzün öncüsü olmak . Özellikle patoloji laboratuvarı kurulumunda yaratıcı çözümlerimiz ile siz değerli sağlık çalışanlarının çalışma ortamını rahatlatarak çalışma veriminizi arttırmaktır.

Bugüne Bir Günde Gelmedik

Kilometre Taşları

1993

Firmamız sayın Ali Şen tarafından kuruldu.

1997

Çelik Mutfak Dolapları ve Para Çekmeceleri üretimine başladık.

1998

Pataloji Laboratuvarı Çalışma Tezgahları üretimine başladık.

2000

Laboratuvar Çalışma Tezgahları üretimine başladık.

2003

Kompakt Arşiv Dolapları imalatına başladık

2002

Kompak Arşiv Dolapları Tasarım ve İmalatına Başladık.

2005

PTT Bank Para Çekmeceleri Üretimine Başladık.

2008

Ateşli Silah Muhafaza Dolapları üretimine başladık.

Hakkımızda Yapılan Yorumlar